Frisbee Forever 2

iPhone ve iPad için Sonsuz Koşu Türünde Beceri Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 41.8 MB
  • Sürüm 1.1.0
  • Dil Türkçe
  • Geliştirici Kiloo Games

Frisbee Forever 2 indir. Macera Oyunu kategorisindeki bu uygulama iPhone (mobil) içindir. Ücretsiz olarak yükleyebilirsiniz.

Kiloo Games'in sevilen oyunları arasında yer alan Frisbee Forever'ın devam oyunu Frisbee Forever 2'de 75 farklı dünyada frizbi ile eğlenceli bir yolculuğa çıkacak ve size verilen görevleri yerine getirmeye çalışacaksınız.

iPhone ve iPad cihazlarınız üzerinde ücretsiz olarak oynayabileceğiniz oyunda, frizbinizi kontrol ederek karla kaplı görkemli dağların arasından geçebilir, patlayan volkanların çevresinden dolaşabilir, Avrupa'nın kırsal topraklarından Çin'e uzanan eğlenceli bir maceraya katılabilirsiniz.

Temel amacın frizbi ile en uzun süre ilerleyerek havada kalmak olduğu oyunda ayrıca karşınıza çıkan engellere takılmadan ilerlemeniz, halkaların içerisinden geçmeniz ve yıldızları toplayarak en yüksek puanı elde etmeniz gerekiyor.

Zorlu bonus düzeylerinin de yer aldığı ve gizemli keşifleri yapabileceğiniz oyunda kendi frizbi koleksiyonunuzu oluşturabileceğiniz gibi başarılarınızı Game Center'a yazdırabilirsiniz.

Son derece eğlenceli ve keyifli bir oyun deneyimi yaşamak istiyorsanız Frisbee Forever 2'yi mutlaka oynamalısınız.

Frisbee Forever 2 indir